СПОРТ

Манчестър Юнайтед почна преговори с Варан

Ръководството на Реал Мадрид е дало разрешение на централния защитник на тима Рафаел Варан да преговаря с Манчестър Юнайтед за евентуален трансфер на „Олд Трафорд“, съобщава Скай Спортс. Френският национал, който има договор с Кралския клуб до лятото на 2022 година, е една от основните трансферни цели на „червените дяволи“ това лято.

След като Реал не поднови договора на централния бранител Серхио Рамос се очакваше тимът да задържи другия си титуляр на позицията Варан, но мадридчани са готови да се разделят с него. Според информацията, ако Юнайтед и Варан постигнат договорка за личните условия на играча, то след това двата клуба ще преговарят за трансферната сума. Интерес към 28-годишният футболист проявява и френският гранд ПСЖ.

Заради сериозните си финансови проблеми Реал се опитва да намали бюджета си за заплати, поради което клубът е готов да се раздели с някои от основните си играчи. От своя страна Манчестър Юнайтед вече реализира един голям трансфер това лято, след като привлече крилото на Борусия Дортмунд Джейдън Санчо срещу 73 милиона паунда.

Източник: БНР

Подобни публикации

Григор Димитров на „Род Лейвър Арина“ във вторник

Димитър

Драгомир Драганов ще ръководи Лудогорец – Локомотив (Пд)

Димитър

Пирин взе Орлин Старокин до края на сезона

Димитър

Leave a Comment

Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги, Вие се съгласявате с това. Приемам Прочети повече

Privacy & Cookies Policy